Kongresy, školenia a semináre

Všetko pod jednou strechou
Prehľad

Technické vybavenie
& Služby

Plánujete kongresy, konferencie, prezentácie nových produktov, semináre, školenia, prednášky, podujatia pre klientov? Čo môže byť lepšie, než nájsť všetky služby pod jednou strechou.
Klimatizácia
Flipchart
Dataprojektor
Rýchly internet
Kopírovacie služby
Faxové služby
Premietacie plátno
Občerstvenie

Občerstvenie

Počas rokovania Vám podľa Vášho želania zabezpečíme coffeebreak – káva, čaj, nealkoholické nápoje, domáce koláčiky, slané pečivo, obložené chlebíčky, ovocie, obedové menu alebo večeru.
+421 903 501 428

Salónik

Salónik nachádzajúci sa na prvom poschodí, susedí s Malou sálou a ponúka nádherný výhľad na Radničné námestie mesta Pezinok. Tak ako ostatné priestory je taktiež plne klimatizovaný. Salónik je vhodný na menšie workshopy, školenia a rokovania.
do 18 osôb

Malá sála

Malá sála je situovaná na prvom poschodí hotela. Miestnosť je plne klimatizovaná, s denným svetlom a nádherným výhľadom na Radničné námestie mesta Pezinok. Sála je vhodná na usporiadanie menších kongresov, seminárov a iných spoločenských akcií. Súčasťou sály je aj balkón, ktorý v letných mesiacoch ponúka príjemné posedenie účastníkom akcií.
do 50 osôb

Veľká sála

Veľká sála sa nachádza na prvom poschodí hotela. Je to viacúčelová spoločenská miestnosť, s možnosťou rozdelenia na 2 separátne sekcie. Miestnosť je plne klimatizovaná a ozvučená. Sála je vhodná na usporiadanie kongresov, seminárov, prezentácií, workshopov, svadieb, recepcií a koktailov. Zo sály sa vychádza na priestrannú zastrešenú terasu, ktorá je súčasťou nádhernej galérie hotela.
do 100 osôb

Cena prenájmu
kongresových priestorov

Informujte sa o cenovej ponuke podľa Vašich požiadaviek na: hotel@vinarskydom.sk, +421/ 903 501 428